Základní pluginy do WordPressu II.

Čtěte článek s první várkou pluginů, které by určitě neměly chybět ve Vašem WordPressu. Případně další články o WordPressu. 🙂

A jsem tu znovu, s další várkou skvělých pluginů, které byste měli při každé instalaci WordPressu, určitě minimálně zvážit, ne-li brát jako samozřejmost a rovnou instalovat. 🙂


W3 Total Cache
Cachovací plugin pro zrychlení Vašeho webu. Z porovnání s konkurenčními pluginy vyplývá, že W3 umí web zrychlit opravdu rapidně. Plugin je propracovaným frameworkem podporujícím různé způsoby cachování.

Yoast SEO
Tento plugin je z mého pohledu králem mezi SEO pluginy. Obsahuje totiž mnoho nástrojů, od možnosti nastavení metadat u každé stránky, příspěvku, kategorie i štítku, přes generování sitemapy až po analýzu stránky dle klíčových slov.

WP-Optimize
Jako každý stroj a každý systém, potřebuji i Váš WordPress občas pročistit od zbytečností a starých dat. V tom Vám pomůže tento plugin. Dokáže vyčistit databázi od zbytečností a optimalizuje jednotlivé tabulky. Touto optimalizací, můžete znatelně zvýšit rychlost Vašeho webu.

Relevanssi
Tento plugin nahrazuje systém vyhledávání, propracovanějším a přesnějším systémem. Díky tomu, dokážete svým návštěvníkům nabídnout daleko relevantnější a přehlednější výsledky. Navícta ké budete mít přehled o tom, co na Vašem webu hledají.

UpdraftPlus – Backup/Restore
Skvělý plugin pro zálohování celého webu a databází. Navíc prostřednictvím tohoto pluginu, dokážete nejen zálohy vytvářet, ale také data ze zálohy obnovovat. Zálohy můžete vytvářet manuálně i automaticky. A ještě k tomu máte k dispozici výběr externích úložišť, kam Vaše zálohy ukládat (např.: Google Disk, Dropbox, Amazon S3, DreamHost DreamObjects, FTP a email).

Potřebujete web a nevíte, jak na to? Řešení najdete tady: WEBOVKY NA MÍRU. 🙂

[linkview view_type=slider slider_width=700 slider_height=200 cat_filter=“Wordpress“ show_cat_name=0 show_img=1 link_orderby=rating]

Post Expirator
Občas můžete potřebovat, aby Vaše příspěvky byly dostupné návštěvníkům jen po určitý čas. Tento plugin Vám to umožní. Dokáže příspěvěk v určený čas smazet nebo vrátit zpátky do konceptu.

Mailchimp for WordPress
Prostředníctvím tohoto pluginu, můžou Vaši návštěvníci začít odebírat Váš newsletter, aniž by museli opustit Váš web.

WPML
Výborný plugin, pro tvorbu vícejazyčného webu. Dokáže také překlad pluginů a šablon do více jazyků. Kromě překladů stránek a příspěvků, můžete také překládat jednotlivé widgety a další textové řetězce, použité na Vašem webu.

Čtěte další články o WordPressu. 🙂


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email blog@vahl.cz... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂