Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data/web/virtuals/165470/virtual/www/domains/vahl.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
🔶 OrangeNews 🔶 – Václav Hlaváček | vahl.cz

🔶 OrangeNews 🔶

Nemám rád spamování a svojí emailovou schránku si chráním velice pečlivě. Jakékoliv nesmysly nebo nevyžádané emaily jdou nemilosrdně do koše.

Mám tady ale pro zájemce něco, co mě především baví a může být nejen zajímavé, ale také přínosné… Jeden email, jednou měsíčně! O všem co se děje ve světě procesů a automatizace. Navíc k tomu nějaké tipy ode mě… 🙂 Berte nebo nechte být… A pokud nevíte, jestli by pro Vás takový email měl smysl, poslední díly najdete třeba tady.

V rámci tohoto newsletteru využívám ke správě kontaktů a rozesílání emailů službu Mailchimp. Pokud jste se přihlásili k odběru, můžete se kdykoliv odhlásit odkaz najdete na konci každého emailu…

Přihlásit se k odběru

* povinné

Inspirovalo Vás něco? Nebo Vás něco zaujalo natolik, že to chcete poslat dál?

Posílejte kolegům, kamarádům, rodině, známým i neznámým. Nebo mi napište, moc rád si přečtu, co se vám líbí a co ne, případně odpovím na jakékoliv otázky, na které dokážu odpovědět.

P.S.: Jakékoliv dotazy, náměty, připomínky, kritiku i chválu pište prosím na vhlavacek@smartechorange.com