Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data/web/virtuals/165470/virtual/www/domains/vahl.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
O AirPodech – Václav Hlaváček | vahl.cz

O AirPodech

Je to tady… Se zpožděním, ale přeci… Ano, poté co už o tom snad všichni napsali nebo natočili video, i já jsem si konečně koupil AirPody. A rovnou Vám vyspoileruji, že jsem mega spokojený. 🙂

Řešení Applu se zas a znovu ukazuje, jako funkční a naprosto jednoduché. A to je dobře, protože jinak by produkt jako AirPody neměl moc šancí.

A ačkoliv i já chvilkami podléhal tlaku okolí, že taková sluchátka jsou nesmysl a že mi budou padat a jsou ošklivé atd. atd. Světe div se, opravdu to funguje a to tak moc dobře, že už po pár dnech se AirPody staly nedílnou součástí obsahu mých kapes.

Mé postřehy shrnu v několika řádcích:

ANO

  • opravdu hrají skvěle: Ačkoliv nejsem žádný velký audiofil, chci kvalitní zvuk a AirPody hrají o poznání lépe než třeba EarPody, které jsem nosil většinu času předtím. Hrají dokonce tak dobře, že mě to neustále překvapuje, obzvlášť basy jsou úplně skvělé (když vezmete v potaz, co máte v uchu 🙂 )
  • opravdu je to tak moc jednoduché: AirPody se sami připojují k iPhonu, Apple Watch i Macbooku. Prostě jen spustím muziku nebo než zvednu hovor, nasadím sluchátka do uší a už to fičí.
  • opravdu s AirPody jde telefonovat: Dokonce je to mega návykové a nasazuje je do uší na 9 z 10 telefonátů. Jsem slyšet bez problémůi v hlučnějším prostředí a mám volné ruce k další práci.
  • jsou drahé, ale nelituji jediné kačky, kterou to stálo. Jsou to mé první bezdrátové sluchátka a plní vše, co jsem od nich očekával.

[linkview view_type=slider slider_width=700 slider_height=200 cat_filter=“Apple“ show_cat_name=0 show_img=1]

NE

  • opravdu mi z uší nevypadávají: Naopak, tím že od sluchátek nevedou žádné kabely, za které bych si neustále nevědomky trochu tahal, sluchátka v uších téměř necítím a drží jako přilepené (nebojte, uši mám samozřejmě čisté 🙂 )
  • opravdu se nebojím, že bych je měl stále vybité: Možná kdybych poslouchal skutečně celý den, ale to se mi ještě nestalo, protože přeci jen je vždycky na chvíli schovat musím a to stačí aby se zase dobily.
  • nechci si za cenu AirPodů koupit troje jiné sluchátka. AirPody mě baví a opravdu mi vytáhly několik „trnů“ z paty.

Mohl bych pokračovat, ale cílem není vypsat všechny důvody, ale popostrčit ještě těch pár nerozhodnutých. Stejně jako jsem já váhal v obavě, jestli mi budou AirPody vyhovovat, až jsem si je nakonec koupil, doporučuji to též i Vám.

Pokud Vám typově sedí styl EarPodů, budete s AirPody spokojení a nezklamou Vás.

Jak to máte Vy? Máte už AirPody nebo pořád váháte?


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email info@vhlavacek.com... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂