Life musica [01] – Introspective

Často jsem slýchával, vlastně stále slýchám… Tohle je blbost, tamto nemůžeš, ty přeci děláš toto, takže nezvládneš tohle atd. A já pokaždé jdu a zkusím to. A proč? Proč jdu zkusit i ten nejšílenější nápad, který podle mě smysl má, i když to ostatním připadá jako nesmysl?

Hmmm… VĚŘÍM… Věřím, že by to mohlo být skvělé. Věřím, že když tomu dám dostatečné množství energie, změní to můj svět. A pokud má něco sílu, změnit můj svět? Proč by to nemohlo změnit svět i ostatním? Proč by cokoliv, do čeho se pustím, nemohlo změnit život ne jen mě? Ale třeba i Vám?

Je to jednoduché… Každý (ano, i Vy) má 50% šanci na to, že věc, do které se pustí bude úžasná. A podle vynaložené energie do oné věci, stoupá přímou úměrou šance na úspěch. Tedy, čím více se budu svému projektu věnovat, věřit v něj a posouvat ho dál, tím je vyšší šance na to, že z na začátku bláznivého snu/nápadu udělám něco, co už ani z daleka nebude jen nějaká blbost.

Všichni jsme nějak vychovávání a teď ani tolik nemám na mysli, výchovu od rodičů. Myslím spíše společnost a vliv společnosti (a okolí) na nás. Podvědomě nás nutí zahodit naše velké sny a cíle a nutí nás zařadit se do průměru, mezi ostatní. NIKDY nedovolte, aby se to stalo i Vám. Chraňte si svoje sny, stanovujte si bláznivé cíle, protože možná to, co je teď bláznivé, bude už zítra realitou!!! Budete-li to opravdu chtít a půjdete-li si za tím…

For fun… For relax… For dream… LIFE MUSICA

[linkview view_type=slider slider_width=700 slider_height=200 cat_filter=“bezejmenny“ show_cat_name=0 show_img=1 link_orderby=rating]


Youtube:


Soundcloud:
https://soundcloud.com/nimierio/lifemusica-01-introspective?in=nimierio/sets/life-musica


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email blog@vahl.cz... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂