Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data/web/virtuals/165470/virtual/www/domains/vahl.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Jekyll (MTB Enduro) – Václav Hlaváček | vahl.cz

Jekyll (MTB Enduro)

Jsem některými osočován, že si kupuji jen samou elektroniku s jablíčkem a nic víc. 🙂

Tak to ne, poslední přírustek a zároveň nová hračka je důkazem o opaku. Jmenuje se Cannondale Jekyll a je to fešák.

Zima venku na tom nic nemění. Jekyll je doma a já se mega těším až s klucima vyrazím na pořádný výjezd.

Kdo je Jekyll

Jekyll je “zvíře” od Cannondale, typově MTB Enduro. Milouš je celý z karbonu, takže lehoučký – komplet kolo má necelých 13kg.

Je vhodný k ostřejším sjezdům i k delším výšlapům. Díky celoodpružení není problém v podstatě jakýkoliv terén nebo povrch. A díky nízké váze, ačkoliv působí dost monstrózně, je dost živý a snadno ovladatelný.

Jak se seznamujeme

Denně teď jezdím, po troškách, protože můj zadek si musí zase zvyknout na sedlo, což není úplně příjemné. S každou další jízdou je ale zážitek lepší a už jsou i okamžiky, kdy je to vcelku příjemné.

Především jsem si připomněl, jak mi kolo chybělo. Pár let zpátky jsem totiž ročně najezdil pravidelně pár tisícovek kilometrů a považoval jsem se za vášnivého cyklistu. 🙂

Jak je celé kolo odpružené, což je pro mě nezvyk, stále více si to užívám a cením. Zatím jsem nenarazil na problém, co by nešlo sjet. Jezdím schody, kopce, obrubníky a stále více s jistotou.

Je to osvobozující!

Konec hlášení

Od jara se tady na blogu začnou objevovat také posty (#sJekyllem) cest, různých výšlapů a především sjezdů. Věřím, že některé budou dost šílené a zaujme to nejednoho z vás.

Třeba tím i někoho inspiruji… Chceme přeci všichni nějak vyvážit to neustálé sezení a čučení do displejů.

Být občas “offline” je v dnešním světě stále důležitější…


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email info@vhlavacek.com... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂