🔶 OrangeNews 2020/06

Další měsíc je za námi a proto je tu další nálož zajímavostí ze světa automatizace (procesů, komunikace a zkrátka všeho, co s tím souvisí) do vaší emailové schránky.. 🙂 
V průběhu předchozích měsíců jsem na blog napsal několik článků o softwarové robotice a pokud jste je minuli, možná teď během probouzení se z karanténních opatření máte pár minut.

Tento článek určitě stojí za Vaší pozornost: Způsoby realizace RPA v podnicích aneb jak najít správný přístup implementace a případně i další články.

V jednom z mých starších příspěvků na LinkedInu jsem nabídl několik webinářů na téma RPA a prakticky pár hodin na to, se mi naplnila schránka zprávami od zájemců. Zpětná vazba po webinářích byla skvělá, takže průběžně budu připravovat další webináře. 🙂

Máte-li chuť, níže přikládám záznam na další již proběhlý webinář. 

Záznam zde:

2. záznam z webináře o RPA nástrojích

NABÍDKA WEBINÁŘŮ O AUTOMATIZACI

Děkuji všem za účast na již realizovaných webinářích a připomínám pro zájemce, že na této stránce vždy najdete aktuální nabídku připravovaných webinářů a rovnou si je můžete objednat a rezervovat si tak místo. Momentálně jsou vypsané webináře do konce června (1. téma: Metodika a realizace RPA projektů, 2. téma: RPA platforma UiPath od A do Z), ale určitě budeme pokračovat i o prázdninách. 

Pokud máte téma, které by Vás zajímalo, napište mi… Bude-li to jen trochu možné, zpracuji téma v rámci dalších webinářů. 

PLÁNY A CO BUDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI:

  • Pracuji na několika případových studiích o nasazení softwarových robotů v praxi. Pokud tedy stále váháte, zda najdete pro virtuální pracanty využití i u Vás ve firmě, již brzy Vám třeba pomůžou s rozhodováním právě případové studie.
  • Vymýšlím koncept online kanceláře s využitím nových neokoukaných nástrojů. Různé postřehy budu sdílet v článcích, takže…
  • A určitě začne přibývat slíbený nový obsah o automatizaci. Návodná videa i články. 🙂 

TIPY NA VOLNÝ ČAS ANEB ŽIVOT NENÍ JEN O PRÁCI:

  • Konečně jsem měl možnost dohnat kulturní vzdělání a zkouknul seriálového Zaklínače na Netflixu. Jako celek rozhodně skvěle zpracované, ale ačkoliv jsem četl první knížky, stejně jsem se v tom ději ztrácel… A draci v jedné epizodě pro mě byli obzvlášť zklamání. Obzvlášť když mám svoje představy, jak mají draci vypadat. 🙂 Každopádně rozhodně to stojí za ten čas a máte-li rádi fantasy, dobře ho zde „investujete“. 
  • Už nějakou dobu čtu knížku Na volné noze od Roberta Vlacha. Skvěle zpracované, prakticky popsané a skoro bych řekl, že je to bible pro kohokoliv, kdo chce pracovat efektivněji (nejen podnikat). 

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za Váš čas a těším se v dalším newsletteru. 

Automatizaci zdar
Vašek


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email blog@vahl.cz... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂