YouTube „hra“ RP-Fatman

PROTOŽE ŽIVOT JE HRA

Každý dnes hraje na počítači, tabletu, mobilu. Kdo si, ale dnes skutečně hraje tam, kde je to nejdůležitější? V našem skutečném světě? RP-FATMAN je právě o tom. Žít svůj život a přitom si hrát. Tvořit svůj charakter a sledovat jeho vývoj. Stejně jako ve WoW nebo Diablu… Získávat zkušenosti a zlepšovat své schopnosti. Fatman má motivovat, možná trochu ukazovat nové směry a především pobavit. Fatman je především o cestě.

Denně bereme spoustu věcí kolem nás, jako samozřejmost, přitom samozřejmostí nejsou a nemusí být. V RP-Fatmanovi bude k vidění, od těch nejnudnějších denních úkolů, jako je zajištění základních potřeb (jídlo, spánek atd.) přes větší úkoly až po mega úkoly, jako třeba skok padákem apod. Odvaha, vytrvalost a disciplína… Bez toho se RP-FATMAN neobejde.  A časem, bude-li zájem ze strany Vás diváků, budete moci i Vy ovlivnit další vývoj Fatmana. I Vy mu budete moci dát nové výzvy a cíle, ale to je ještě daleko. 🙂 Prozatím sledujte, jak se Fatman vydává na dlouhou cestu, sdílejte a komentujte. Ať vím, co si myslíte…


Komentář autora: 

"Fatman je určitý způsob, jak se realizovat v další sféře dnešního světa. Kreativní video projev… Fatman by měl mít hlubší myšlenku a měl by to být určitý impuls všem divákům. Žijete skutečně své životy? Chtěl bych nejen motivovat lidi, kteří se na to budou dívat, ale především sebe. Motivovat sám sebe k menším a postupem času stále k větším výzvám. Zkrátka překonávat sám sebe. Závodit sám se sebou ať už z fyzického hlediska, tak také z toho psychického. A jednotlivé díly by měli zábavnou formou ukazovat také onen progress. První díly by měly nastavit určitou metu od které se náš „virtuální“ Fatman odráží vstříc lepšímu, zdravějšímu tělu a disciplinovanější mysli. JE TO PŘEDEVŠÍM O CESTĚ, ne o tom někam dojít. A rozhodně by to nemělo být jen pro diváky kolem fitnessu. Tahle šou by měla obsáhnout celý život a ukázat v čase ten vývoj ne jen v posilovně, ale také v kvalitě života a onoho life-stylu…”

VŠECHNY DÍLY ZDE: 

Sdílejte, komentujte, odebírejte a hlavně se bavte.


Čtěte také to nejnovější na blogu:

Pište kdykoliv na email hlavacek@vahl.cz... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂

Líbil se Vám článek? SDÍLEJTE nebo si ho uložte na později: