Smartech orange

Pracovně jsem strávil čas jak na straně klienta, tak i jako konzultant ve „velké čtyřce“. Doslova jsem „prožil“ počátky RPA v Čechách a pomáhal klientům nejen RPA implementovat, ale také v praxi používat s maximálním využitím potenciálu této technologie.

Pomáhal jsem klientům „otevřít oči“ a proniknout do automatizace procesů, kde jsme společně objevovali kouzla virtuální pracovní síly a budoucnosti toho, jak dnes pracujeme a jak budeme pracovat možná už za rok…

Všechno je hlavně o změně! Změně toho jak nad prací dnes přemýšlíme a jak ji vykonáváme… Smartech orange je můj projekt, který mi měl umožnit realizovat moji práci dle mých představ a „svědomí a vědomí“. Ne jak mi přikazuje „manažer“.


Smartech orange | Kontakty | Reference

➡️ Pro koho jsou naše služby ⬅️


Z názvu se stala firma a z firmy se stalo něco většího, než jsem si původně dovedl představit. Vše definuje „hlad“ firem, které si uvědomují, že se doba extrémně rychle mění a to co stačilo před rokem, dnes už téměř neplatí. Ve Smartechu pracuji na projektech, které určují nová pravidla „hry“ jak vykonáváme naší práci dnes a jak ji budeme vykonávat v budoucnu.

Co definuje Smartech orange? Je to využití nových technologií (aktuálně především RPA) v úkolech/procesech a běžné denní práci. Podle mého je totiž ten správný čas, začít přemýšlet nad větším využitím automatizace ve firmách a úkolech každého z nás.

Už v tom dávno nejsem sám! Z počátku jsem fungoval na modelu „freelancera“, nicméně rychle jsem pochopil, že sám nedokážu klientům dodat to nejlepší a začal jsem se obklopovat kolegy/kolegyněmi, kteří jsou odborníci na další oblasti (datová analýza, procesní optimalizace, programování atd.), které dohromady tvoří naše portfolio.

Jako tým tak pomáháme velkým firmám vytvořit interní know-how v oblasti robotické automatizace procesů. Máme metodiku, nástroje i praxi… Pomáháme sestavit tým, který učíme principy a způsoby analýzy procesů pro následnou automatizaci prostřednictvím softwarových robotů. A aby to bylo kompletní, automatizujeme procesy a dlouhodobě je udržujeme v provozu. 

Ovšem pokud je firma menší a nechce mít vlastní týmy a prostředky, přesto však chce využívat výhod nových technologií ke zvýšení své konkurenceschopnosti / snížení nákladů / zvýšení efektivity, jsme tu i pro ně. Nezatěžujeme tyto klienty technologií, ale dodáváme jim jen výsledky!

Pro koho jsou naše služby:

⬇️ JSME VĚTŠÍ FIRMA ⬇️

a máme (nebo chceme mít) vlastní tým na automatizaci


⬇️ JSME MENŠÍ FIRMA ⬇️

a nemáme (a ani nepotřebujeme) mít vlastní tým na automatizaci:

MÁME VLASTNÍ PROCESY
a chceme využít nových technologií
NEMÁME VLASTNÍ PROCESY
a přesto chceme využít nových technologií

⬇️ ZAJÍMÁ NÁS VZDĚLÁNÍ V TOMTO TÉMATU ⬇️

Mimo to od začátku vedu pravidelná školení Robotické Procesní Automatizace pro jedničku na trhu v oblasti IT školení a to buď v učebnách IT školy nebo u klientů v jejich prostředí.

Aktuálně nabízím tyto kurzy:

A protože to s automatizací myslím opravdu vážně, nabízím také online webináře, školení a konzultace.Kontakty:

Smartech orange s.r.o.

Adresa: Bělehradská 858, Praha – Vinohrady, 120 00 

IČ: 08466742 ; DIČ: CZ08466742

Číslo účtu: 2601691272/2010

Web: www.smartechorange.com

Email: vhlavacek@smartechorange.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/smartechorange/


Reference:

Tady jsem školil nebo spolupracujeme dlouhodobě…


Tady jsme se mohli potkat:


Smartech orange | RPA pro velké firmy | RPA pro malé a střední firmy | Kontakty | Reference