Projekt RP-Fatman

 

 

MOJE CESTA BOJOVNÍKA | MOJE KRONIKA ÚSPĚCHŮ 

 

> FATMANOVSKÉ ČLÁNKY <


RP-Fatman je projekt o posouvání (nejen mých) hranic. Fyzicky i psychicky… Podtitulem je “Život je hra” a není to tak náhodou, protože tento projekt by měl neustále připomínat, že život je to nejcennější a nejzábavnější, co můžeme mít.

Tvořit svůj charakter a sledovat jeho vývoj. Stejně jako ve WoW nebo Diablu… Získávat zkušenosti a zlepšovat své schopnosti. Vykřesat z těla to nejlepší. RP-Fatman je “Role-Playing hra” o tlusťochovi, který už nechce být takový prďola.

Otázkou totiž je: “Žiji skutečně můj život?” Chtěl bych nejen motivovat lidi, kolem sebe, ale především sebe. Motivovat sám sebe k menším a postupem času stále k větším výzvám. Zkrátka překonávat sám sebe. Závodit sám se sebou ať už z fyzického hlediska, tak také z toho psychického. JE TO PŘEDEVŠÍM O CESTĚ, ne o tom někam dojít.

V tom mi pomáhá hlavně Kalistenika, Ledová disciplína, Brazilské Jiu Jitsu a cokoliv dalšího co mě donutí vystoupit z komfortní zóny. Postupem času se k této myšlence začali přidávat další lidé, kteří mají stejný cíl. Život je přece hra…


Fatmanovské wallpapery na Vaše plochy