🔶 OrangeNews 2020/05

Po delší odmlce tohoto newsletteru jsem zpět a přináším další výběr toho nejzajímavějšího o automatizaci procesů, komunikace a zkrátka všeho, co s tím souvisí. 🙂 
V průběhu předchozích měsíců jsem na blog napsal několik článků o softwarové robotice a pokud jste je minuli, možná teď během karanténních opatření máte pár minut volnějších.

Tyto články určitě stojí za Vaší pozornost:

V jednom z mých příspěvků na LinkedInu jsem nabídl několik webinářů na téma RPA a prakticky pár hodin na to, se mi naplnila schránka zprávami od zájemců. Zájem byl tak velký (což jsem absolutně nečekal), že jsem nakonec na mém webu vypsal několik různých termínů a několik témat.

Zpětná vazba po webinářích byla skvělá, takže určitě připravím další webináře. 🙂

Ačkoliv živé webináře již proběhly, nabízím všem zájemcům také záznam ke shlédnutí. 

Záznam zde:

Záznam z webináře o automatizaci procesů (RPA) a „virtuální pracovní síle“

Pokud Vás zajímá něco konkrétního, budu rád když mi to napíšete. Pokud to bude možné zapracuji to do dalších webinářů. 

NOVINKA Z POSLEDNÍHO ROKU

Můj projekt, kterému jsem pracovně říkal „Smartech“ je už pár měsíců firmou se vším všudy. Tu jsem pojmenoval Smartech orange a to z jednoho prostého důvodu. Spojení slov „smart“ a „technology“ vzniklo „Smartech“ a k tomu samozřejmě nesměla chybět moje oblíbená oranžová. 

Pokud jste ještě vůbec o Smartech orange neslyšeli, měli byste vědět, že: 

  • Doba se rychle mění a to co stačilo před rokem, dnes už nemusí. Ve Smartechu pracujeme na projektech, které určují nová pravidla hry, jak budeme v budoucnu pracovat. 
  • Pomáháme firmám zapojit nové technologie do úkolů a procesů každodenního života. Právě teď je totiž ten správný čas začít přemýšlet nad větším využitím automatizace ve firmách a úkolech.

Máme skvělé projekty a ještě úžasnější klienty. Co tomu ale chybělo byl web, který podtrhne identitu firmy a zároveň ukáže návštěvníkům, že Smartech už není jen nápadem jednoho kluka, ale že je to partner na cestě automatizace a digitalizace. 

Pokud Vás zajímá automatizace a vše okolo, určitě mrkněte na web ať víte s čím Vám můžeme pomoct

PLÁNY A CO BUDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

  • Pokud Vás web Smartech orange nepřesvědčil, brzy si budete moct přečíst také případové studie, které by měly vyvrátit i ty poslední pochybnosti o automatizaci procesů a práce. 
  • Vzdělávací program OrangeTechTrainings je prostředek, jak odstranit veškeré překážky v přístupu k informacím a poskytnout každému příležitost. Pokud vše dopadne, rozšíříme kurzy a přidáme další partnery. 
  • A určitě začne přibývat nový obsah o automatizaci. Návodná videa i články. 🙂 

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za Váš čas a těším se v dalším newsletteru. 

Automatizaci zdar
Vašek


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email vhlavacek@smartechorange.com... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂