Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data/web/virtuals/165470/virtual/www/domains/vahl.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Life musica [02] – Airy – Václav Hlaváček | vahl.cz

Life musica [02] – Airy

Samota očišťuje… Samota pomáhá urovnat si myšlenky…

Říká se, že jen silní, si dokáží užít vlastní samotu. Říká se, že jen opravdu vyrovnaný člověk, chápe důležitost samoty. Podle mě, tato důležitost roste s náročností doby. V dnešní době, kdy jsme neustále pod tlakem našeho okolí a je stále těžší a těžší, najít si chvilku jen pro sebe, může být prostě problém, být i třeba pár minut sám. Přitom by to mělo být součástí každého našeho dne.

Být sám se sebou… Zahodit všechno, co na veřejnosti ukazujeme a být jen se svými myšlenkami. Taková samota je zdravá a napomáhá nám zpomalit, udělat sebereflexi a dovolit naší hlavě kreativně tvořit. O tom, je pro mě samota. Užívám si samotu, stejně jako čas ve společnosti.

Občas mám něco přímo před očima a přesto to nevidím. A až když jsem sám, uvědomím si, že jsem to celou dobu měl přímo před sebou (řešení nebo třeba i člověka, kterého jsem hledal). Samota a nutné zamyšlení z ní vycházející, mi dokáže otevřít oči a může být lékem na „slepotu“.

For fun… For relax… For dream… LIFE MUSICA

[linkview view_type=slider slider_width=700 slider_height=200 cat_filter=“bezejmenny“ show_cat_name=0 show_img=1 link_orderby=rating]


Youtube:


Soundcloud:
https://soundcloud.com/nimierio/lifemusica-02-airy?in=nimierio/sets/life-musica


Našli jste v textu chybu? Nebo mi chcete napsat Váš názor?

Pište kdykoliv na email info@vhlavacek.com... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂