Epický příběh bezejmenného hrdiny (Akardské letky)

Akardské letky

BEZEJMENNÝ (Akardské letky)

V knize Bezejmenný se seznámíte s příběhem mladého hrdiny, který se dostal souhrou okolností do situace, kdy se musí rozhodnout, na čí stranu se postaví a komu svěří svojí důvěru. Svým rozhodnutím se dostává na cestu, na které zjišťuje, že ne vše je takové, jaké se zdá být a odhaluje spousty lží a intrik, která i po tisíciletí stále čekají na odhalení. Kniha Bezejmenný s podtitulem Akardské letky se skládat ze tří kapitol, z nichž bude mít každá sedm částí.

A proč byste měli chtít číst tuto knihu? Možná proto, že to není tak úplně klasické čtení. Autor sám ho sice zařazuje do fantasy, ale ani to není úplně jednoznačné a celý příběh je spíše o životních volbách a možnostech. A proto si myslíme, že si v příběhu najde každý něco. I ti, kteří úplně neholdují fantasy příběhům. Hlavním hrdinou je sice drak, ale to, zda to je drak nebo jakýkoliv jiný tvor, není pro příběh vůbec důležité. Důležité jsou volby a rozhodnutí. A ty přeci každý den děláme všichni ne?

SÉRIE: Akardské letky – díl první
AUTOR: Václav Hlaváček
JAZYKOVÁ KOREKTURA: Tereza Benešová, Šárka Felcmanová
ŽÁNR: Fikce/Fantasy/Epic
VYDÁNO: PODZIM 2017
JAZYK: česky
TYP: *.epub; *.mobi
FB stránka: @akardskeletky1


PŘEČÍST / STÁHNOUT UKÁZKU:

BLOG  |  Medium.com  |  Smashwords  |  *.pdf

V rámci této ukázky, je prvních pět částí první kapitoly zcela zdarma.
Doufám, že vás to, milí čtenáři navnadí a zaujme. Celou knihu můžete čekat v iBooks store a dalších obchodech na podzim roku 2017. Takže Vám Ježíšek může nadělit nějaké nové čtení do vaší sbírky a budete mít možnost objevit tajemství Akardu a všech letek.

KDE KOUPIT:  iBooks store  |  Palmknihy.cz  |  Smashwords


O AUTOROVI

Vašek Hlaváček se narodil 3. 2. 1991 ve Varnsdorfu.

Technologický nadšenec, vývojář aplikací, datový analytik, spisovatel, podnikatel, milovník hudby a burgerů. Tolik krátký výčet čím vším se Vašek zabývá. Narozen ve Varnsdorfu, vyrůstal v Krásné Lípě avšak v současné době žije v Praze. Vašek je velkým fanouškem technologií, focení, bojových sportů a hudby, která je zároveň jeho velkou závislostí.

Více najdete ZDE.
 


 


Čtěte také to nejnovější na blogu:

Pište do připraveného formuláře nebo na mail hlavacek@vahl.cz... Rád si přečtu, co si o tom myslíte. 🙂